Kansere karşı immünoterapi
biologische Krebstherapie Immumedic International
European FDA Immumedic International

DE | AT | CH | EN | FR | ES | TR

FDA Immumedic

Sizi tedavi kavramları ve uzman doktor ve natüropatlar ile tekrar sağlıklı olmaya yardımcı olur.

Beitrag Heute Journal 28.01.2016

 

Kansere karşı İmmünoterapi.

 

Mediathek ZDF [burada]

dendritik hücreler Tutorial

daha fazla videos [burada]

Basın Haberleri

kansere karşı immünoterapis [burada]

prostat kanseri [burada]

 

Google Anahtar Kelimeler

 

biyolojik kanser tedavisi, kanser, kanser, monositler, kanser tedavisi, dendritik hücreler, dendritik hücre tedavisi, bağışıklık, bağışıklık sisteminin, bağışıklık terapisi, kanser tedavisi, tümör, ısı şoku proteinleri, HSP, protein, HSP 70, tümör, tümör hücrelerine karşı immünoterapi, T-hücrelerinin, B-hücrelerinin NK hücreleri, lenf düğümleri, enjeksiyon, projenitör hücreler, dendritik öncü hücreleri, kemoterapi, radyasyon terapisi, KOAH, akciğer kanseri, prostat kanseri, göğüs kanseri, göğüs kanseri, radyasyon, enjekte tıbbi uygulayıcılar, uzmanlar, onkologlar, hastaneler, hastane, oto-bağışıklık hastalığı, AİDS, HIV, EDIM, EDIM- kan testi, vitaminler, vitamin eksikliği, mineral eksikliği

kanser hücresi
HSP
kan testi
Virüsler, bakteriler, mantarlar
kemoterapi

Biyolojik kanser tedavisi ile ilgili bilgiler

 

Kansere karşı İmmünoterapi.

Almanya 2016-03-08

 

Ilgili kişinin kanından hazırlanan dendritik hücrelerle biyolojik kanser tedavisi, tümöre karşı geçmesi için en etkili yollardan biridir. O bir mümkün olduğunca çok sayıda hücrelerini öldürmek için vücutta zehir olduğu kemoterapi sınırlı ve neredeyse ilkel yaklaşımlar, tartışır zaman Prof. Dr. med. Üniversite Hastanesi Heidelberg Dirk Jäger noktasına getiriyor. Ve burada sorun yatıyor ve genetik olarak dendritik hücreler ile modern bir immünoterapi için çok görev - ama 200'den fazla farklı kanser türleri kadar vardır.

 

Eğer hasta, tüm katılımcılar arasında% 70'in üzerinde olan, etkilenen sorarsanız oybirliği: Ben kemoterapi etmek istiyorum ve başka tedavi seçenekleri vardır. Başarı çok iyi şansı vardır. Sağlık raporları 30 olduğunu göstermektedir Gönderen - çok kısa bir süre içinde tedavi edilen hastaların% 40 yer tümör yükünün bir azalma aldı ve yaklaşık% 50 bile remisyon listelenmektedir olabilir. Tedavi edilen hastaların yaklaşık% 10 olarak, tedavi herhangi bir şans daha vardı.

 

Bugün yerel doktor, pratisyen hekim veya klinikte bir ayaktan tedavi yapmak için bir fırsat var. Ya da bölgede bir uzman için bize ulaşın. Cebinden bir tedavi ödeyebilirsiniz olanlar, otolog dendritik hücreler üretilen yani endojen ile yıllık kansere karşı immünoterapi 'için kullanıyoruz. Ancak, yasal sağlık sigorta şirketleri buna karşı doğal değil inat. Özel sağlık sigorta şirketleri şimdi genellikle bu gelişmiş tedavinin maliyeti. Otolog dendritik hücrelerle kansere karşı kişiye özel immünoterapi, standart tedaviye kıyasla çok daha ucuz ve hatta can sıkıcı bir yan etkisi yoktur. Yani birçok hasta bu nedenle de kazanç kaybı aktif kalır ve olabilir.

 

'Dendritik hücre tedavisi' şimdi bir tedavi olarak geleneksel tıbbın birçok uluslararası doktorlar tarafından tanınan bir zaman test yöntemidir. Kanser binlerce iyileşme getirdi umut sufferers alternatif - Bu gerçek bir biyolojik kanser terapisi. Bizim deneyimli uzmanları ile hizmet kullanın ve soru sormak - örneğin, Bizim tedavi yaklaşımı DKZplus kemoterapi veya radyasyon tedavisi bir alternatif ya da ek tedavi olup olamayacağını da sizin durumunuzda olabilir. Başlığı 'uzman sorular "başlığı altında Eğer davayı açıklayabilir ve uzmanlarımızdan biri sonradan ücretsiz danışmanlık olabilir. [Burada]

Dendritik hücrelerin prensibi

 

Özel bir işlem, dendritik hücrelerin büyüme yeteneğine sahip ön-madde dendritik hücreler, hastanın kanından izole edilebilir.

 

Genetik olarak hastadan Kişinin kendi kanından dayalı tümör bileşenleri mühendislik progenitör hücrelerin olgunlaşma sürecinde, çok olgun, ekledi.

 

Bu işlem sırasında, progenitör hücrelerin yüzeyi üzerinde özel bir sinyal işareti ile birlikte tümör hücrelerinin zararlı yapılarının karakteristik özelliklerini taşıyan tam gelişmiş dendritik hücreler olgunlaşır.

 

Bağışıklık sistemi artık zararlı sinyalleri algılamak mümkün.

 

Tam gelişmiş dendritik hücreler daha sonra kasık lenf düğümü alanına deri altından enjekte edilir. Daha sonra kötü huylu hücreleri öldürmek için mümkün olduğu lenf düğümlerinde dendritik hücreleri dolaşmak ve (örneğin, Sözde sitotoksik T lenfositler), tam erkek hücrelerinin farklı sağlar.

 

Sorularınız varsa, biz mevcut elbette.

Tıbbi sorular için telefonla uzmanlarımıza ve tıbbi uygulayıcılar ile irtibata geçiniz.

 

Çevrenizde bir uzman ya da pratisyen hekim mi arıyorsunuz?

[Uygulama Arama]

 

Bize Yazın veya bizi arayın!

Türkiye: +90 538-9276650

 

 

ya da sadece ücretsiz çağrı istiyorum.

Uzmanı sor
Tedavi süresince ilgili sorular
Biz geri ararım

Directives [Privacy Policy]

Herhangi bir tıbbi tavsiye yapamaz lütfen unutmayın, sorular, sizin uzman hekime ya da sağlık uygulayıcısı iletişime geçin.

Copyright © IMMUMEDIC Servicios Médicos S.L. 2016 – All rights reserved.